Dołączyli do konkursu

1. Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaczka (Lublin) gr. I
2. Sosw im. Prof. Zofii Skwierzyna dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych (Lublin)
3. Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej (Brzeźno)
4. Szkoła Podstawowa (Klimaszewnica)
5. Przedszkole Samorządowe 52 Kubusia Puchatka (Białystok)
6. Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaczka (Lublin) gr. II
7. Niepubliczne Przedszkole Kubuś (Dominów)
8. Zespół Szkół (Urszulin)
9. Szkoła Podstawowa nr 52 (Lublin)
10. Przedszkole nr 8 im. Czerwonego Kapturka (Mikołów)
11. Szkoła podstawowa (Kazimierz Dolny)
12. Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej (Garbów)
13. Przedszkole Nr 351 im. Wandy Chotomskiej (Warszawa)
14. Szkoła Podstawowa (Zagościniec)
15. Szkoła Podstawowa nr 40 im.Leona Kruczkowskiego (Lublin)
16. Szkoła Podstawowa nr 27 im.Marii Montessori (Lublin)
17. Przedszkole Niepubliczne Kraina Marzeń (Lublin)
18. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza (Wojciechów)
19. Szkoła Podstawowa nr 9 im. 25 Dywizji Piechoty Ziemi Kaliskiej (Kalisz)
20. Szkoła Podstawowa (Baniocha)
21. Przedszkole Publiczne (Bronisze)
22. Internat Międzyszkolny (Stary Sącz)
23. Samorządowe Przedszkole (Izbica)
24. Przedszkole Samorządowe (Słubice)
25. Szkoła Podstawowa nr 1; im. ks. J. Tischnera (Ligota)
26. Szkoła Podstawowa nr 41 (Ruda Śląska)
27. Publiczna Szkoła Podstawowa (Dąbrówka)
28. Miejskie Przedszkole nr 3 (Hrubieszów)
29. Szkoła Podstawowa nr 1 (Starachowice)
30. Zespół Miejskich Przedszkoli nr 1. Miejskie Przedszkole nr 7 im „Barbórki” (Ruda Śląska)
31. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej (Lublin)
32. Prywatna Szkoła Podstawowa „Szkoła Jak Dom” (Katowice)
33. Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa (Garbów)
34. Miejskie Przedszkole nr 13 im.Krecika (Częstochowa)
35. Publiczne przedszkole przy stadionie (Wrocław)
36. Miejskie Przedszkole nr 72 (Katowice)
37. Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Dytmarów)
38. Domowe Przedszkole (Katowice)
39. Przedszkole Nr 72, grupy I, II, III, IV, V, VI (Lublin)
40. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka (Brzozówka)
41. Gminne Przedszkole nr 1 (Dobra)
42. Publiczne Przedszkole (Dobrzeń Wielki)
43. Przedszkole nr 28 (Lublin)
44. Przedszkole Nr 14 (Koszalin)
45. Publiczna Szkoła Podstawowa (Bystrzyca)
46. Przedszkole Publiczne nr 9 (Czechowice-Dziedzice)
47. Przedszkole nr 100 (Warszawa)
48. Przedszkole nr 2 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 (Mysłowice)
49. Przedszkole nr 22 (Lublin)
50. Gminne Przedszkole nr 2 BAJKA, grupy I, II, III (Sępólno Krajeńskie)
51. Zespół Szkół nr 2 (Bielsk)
52. Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich (Piasek)
53. Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości (Lublin)
54. Publiczna Szkoła Podstawowa (Śmiechowice)
55. Zespół Placówek Oświatowych (Bolechowice)
56. Przedszkole (Chabówka)
57. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Ciesiołkiewicza (Anielew)
58. Szkoła Podstawowa (Michałów)
59. Szkoła Podstawowa nr 68 im.12 Pułku Ułanów Podolskich (Szczecin)
60. Integracyjna Szkoła Podstawowa „Słoneczna Polana” (Kobyłka)
61. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzechu Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wieczorków (Orzech)
62. IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej (Lublin)
63. Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” (Józefosław)
64. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II (Głogów)
65. Zespół Szkół (Czemierniki)
66. Szkoła Podstawowa (Złotokłos)
67. Przedszkole Samorządowe (Jastków)
68. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego (Chwiram)
69. Szkoła Podstawowa (Rzeszotary)
70. Międzyszkolna Bursa (Ropczyce)
71. Przedszkole Miejskie nr 8 im. J. Brzechwy (Zamość)
72. Zespół Szkół im. gen. J. Kustronia (Lubaczów)
73. Zespół Szkolno-Przedszkolny (Kargowa)
74. PSP nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego (Strzegom)
75. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II – Papieża (Orłów Drewniany)
76. Szkoła Podstawowa nr 30 (Lublin)
77. Przedszkole nr 1 im. Przyjaciół Stumilowego Lasu (Krosno Odrzańskie)
78. Szkoła Podstawowa nr 2 (Kazimierz Dolny)
79. Niepubliczne Przedszkole Specjalne Tajemniczy Ogród im F. Hodgson Burnett (Lublin)
80. Publiczna Szkoła Podstawowa (Uściany Stare)
81. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (Różaniec Drugi)
82. Szkoła Podstawowa Nr 1 (Pruchnik)
83. Zespół Szkół (Zbiczno)
84. Szkoła Podstawowa nr 15 (Jastrzębie-Zdrój)
85. Gimnazjum nr 11 (Jastrzębie-Zdrój)
86. Szkoła Podstawowa nr 38 (Bydgoszcz)
87. Zespół Szkół (Ruda Różaniecka)
88. Szkoła Podstawowa nr 1 (Wałcz)
89. Szkoła Podstawowa (Borki Nizińskie)
90. Technikum „Lider” (Lublin)