1. Szkoła Podstawowa w Wojciechowie,
2. Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR w Lublinie,
3. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II-Papieża w Orłowie Drewnianym,
4. Przedszkole nr 133 we Wrocławiu,
5. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Jakubowie,
6. Szkoła Podstawowa w Chłapowie,
7. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im Jana Pawła II w Wałbrzychu,
8. Przedszkole Miejskie nr 16 w Gliwicach,
9. Szkoła Podstawowa w Kątach,
10. Technikum i Liceum Ogólnokształcące Lider w Lublinie,
11. Szkoła Podstawowa nr 15 w Jastrzębiu – Zdroju,
12. Szkoła Podstawowa w Baniosze,
13. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im św. Jana Pawła II w Kętrzynie,
14. Zespół Szkół w Zbicznie,
15. Przedszkole Gminne nr 1 w Bartoszycach,
16. Przedszkole Niepubliczne Delfinek w Piasecznie,
17. Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaczka w Lublinie,
18. Szkoła Podstawowa w Zielonkach – Parceli,
19. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim,
20. Oddziały przedszkolne w Szkole Podstawowej w Dobrej,
21. Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim im. Janusza Kusocińskiego,
22. Issa „Szkoła z Pasją” w Szczecinie,
23. Policealna Szkoła Medyczna EduMedica w Pabianicach,
24. Niepubliczne Przedszkole Językowe „Mali Giganci” w Toruniu,
25. Publiczny Specjalny Katolicki Ośrodek Edukacyjno-Wychowawczy w Kruzach,
26. Zespół Placówek Oświatowych w Winnicy – Samorządowe Przedszkole w Winnicy,
27. Przedszkole Nr 4 „Pod zielonym listkiem” w Płońsku,
28. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kiełczewicach Górnych,
29. Przedszkole Szmaragdowe przy Sportowej Szkole Podstawowej w Szczecinie,
30. Przedszkole nr 8 im. Czerwonego Kapturka w Mikołowie,
31. Przedszkole publiczne nr 7 w Głogowie,
32. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Gliwicach,
33. Szkoła Podstawowa im. Edwarda Tomińskiego w Buczu,
34. Publiczna Szkoła Podstawowa w Przewodowie,
35. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lipiu,
36. Przedszkole Kinder Jagodno we Wrocławiu,
37. Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej,
38. Przedszkole im.św.Jana Pawła II w Andrychowie,
39. Publiczna Szkoła Podstawowa im. S. Szwai w Bystrzycy,
40. Bursa Szkolna Nr 1 w Lublinie,
41. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szprotawie,
42. XVIII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi,
43. Szkoła Podstawowa w Klimaszewnicy,
44. Szkoła Podstawowa nr 357 w Warszawie,
45. Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku,
46. Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Narzymiu,
47. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Żyrardowie,
48. Zespół Szkół w Chludowie im. o. M. Żelazka, Filia w Golęczewie,
49. Szkoła Podstawowa im.Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Orłowie,
50. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mętowie,
51. Bursa Szkolna w Pniewach,
52. Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej W Rzeszotarach,
53. Miejskie Przedszkole nr 72 w Katowicach,
54. Szkoła Podstawowa w Pobiedziskach,
55. Przedszkole nr 5 w Mysłowicach,
56. Szkoła Podstawowa w Osieku Wielkim,
57. Przedszkole nr 22 w Lublinie,
58. Szkoła Specjalna nr 1 w Dąbrowie Górniczej,
59. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bolesława Chrobrego w Goleniowie,
60. Niepubliczne Przedszkole Nutka w Starej Iwicznej,
61. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie,
62. Przedszkole Entliczek-Pentliczek 2 w Lublinie,
63. Publiczna Szkoła Podstawowa w Hucie Komorowskiej,
64. Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im.Adama Mickiewicza w Zamościu,
65. Szkoła Podstawowa nr 20 w Płocku,
66. Klub Malucha i Przedszkole „Figielkowo” w Zamościu,
67. Szkoła Podstawowa w Poznaniu,
68. Publiczne Przedszkole w Roźwienicy,
69. Prywatne Przedszkole Chatka Puchatka II w Lublinie,
70. Przedszkole nr 13 im.Janusza Korczaka w Mysłowicach,
71. Przedszkole Nr 7 w Przemyślu,
72. Przedszkole nr 77 „Koraliki” w Poznaniu,
73. Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy,
74. Przedszkole Miejskie nr 11 w Będzinie,
75. Zespół Szkół Społecznych w Jarocinie,
76. Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Opolu,
77. Szkoła Podstawowa w Michalu,
78. Niepubliczne Przedszkole Małego Kopernika w Ząbkach,
79. Szkoła Podstawowa w Dłużcu,
80. Międzyszkolna Bursa w Ropczycach,
81. Prywatna Branżowa Szkoła AWANS w Końskich
i Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Końskich,
82. Samorządowe Przedszkole ,, Krasnoludek” w Brańszczyku,
83. Przedszkole nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach,
84. Przedszkole Miejskie nr 192 w Łodzi,
85. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Rodnowie,
86. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mysłowicach,
87. Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Siostry Faustyny w Trzciance,
88. Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum im. S. F. Klonowica w Lublinie,
89. Przedszkole nr 100 w Warszawie,
90. PRZEDSZKOLE NR 1 im. Jasia i Małgosi w Mikołowie,
91. Przedszkole Samorządowe nr 7 w Piotrkowie Trybunalskim,
92. Prywatna Szkoła Podstawowa „Szkoła Jak Dom” w Katowicach,
93. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Piszu,
94. Gminny Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym,
95. Przedszkole Sióstr Elżbietanek w Gdańsku,
96. Przedszkole nr 77 „Koraliki” w Poznaniu,
97. Internat przy ZSP w Kleszczowie,
98. II Liceum Ogólnokształcące w Zamościu,
99. Przedszkole Miejskie nr 54 w Sosnowcu,
100. Zespół Szkół nr 2 w Nowej Dębie,
101. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bełchatowie,
102. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 SKiE w Warszawie,
103. Zespół Szkolno-Przedszkolny PSP w Kamieńsku,
104. Alternatywna Szkoła Podstawowa w Cieszynie,
105. I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rykach,
106. Przedszkole Samorządowe „Wyspa Marzeń” w Kunicach,
107. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Brzeźnie,
108. Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie,
109. Publiczna Szkoła Podstawowa w Smiechowice,
110. Niepubliczne Przedszkole Planeta Zdrowia w Lublinie,
111. Szkoła Podstawowa nr 48 w Bydgoszczy,
112. Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Brzesku,
113. Szkoła Podstawowa im.ks.Jana Twardowskiego w Chwiramie,
114. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Nędzy,
115. Szkoła Podstawowa nr 20 w Kielcach,
116. Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie,
117. IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie,
118. Zespół Szkół w Czemiernikach,
119. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Targoszynie,
120. Publiczne przedszkole nr 1 im. J.Brzechwy w Łazach,
121. Przedszkole Akademickie przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej we Włocławku,
122. Przedszkole Publiczne w Tanowie,
123. Punkt Przedszkolny „Dominiś” w Kobyłce,
124. Przedszkole nr 259 „Leśna Bajka” w Warszawie,
125. Zespół Szkół Zawodowych w Wołowie,
126. Bajkowe Przedszkole Miejskie w Chojnie,
127. Publiczne Przedszkole w Krajence,
128. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Artystyczny Zakątek w Mszanie Dolnej,
129. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublinie,
130. Niepubliczne „Małe Przedszkole” w Chełmży,
131. Szkoła Podstawowa nr 2 w Porąbce,
132. Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego w Bielance,
133. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Radomiu,
134. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu,
135. Szkoła Podstawowa 3 im. Św. Stanisława Kostki w Rybniku,
136. Niepubliczne Przedszkole Specjalne Tajemniczy Ogród im. F. Hodgson Burnett w Lublinie,
137. Zespół Szkół w Jasienicy
138. Zespół Szkół w Radoryżu Smolanym
139. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borownie
140. Przedszkole Publiczne im. Gąski Balbinki w Gorzyczkach
141. Bursa Szkolna Nr 1 w Radomiu
142. Szkoła Podstawowa w Paszkach Dużych
143. Niepubliczne Przedszkole „KUBUŚ” w Dominowie
144. Szkoła Podstawowa w Branicy Radzyńskiej
145. Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Kunicach,
146. Szkoła Podstawowa im.bł.ks.B.Markiewicza w Woli Krakowiańskiej,
147. Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. Jana Kilińskiego w Lublinie,
148. Gminne Przedszkole Nr 1 w Dobrej,
149. Publiczne Przedszkole nr 16 w Olsztynie,
150. Przedszkole Miejskie nr 4 im. J. Brzechwy w Stargardzie,
151. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 we Włocławku,
152. Szkoła Podstawowa w Chrobrzu,
153. Szkoła Podstawowa w Rutkach,
154. Integracyjne Przedszkole nr 12 im Marii Montessori w Chorzowie,
155. Niepubliczne Przedszkole Ekoludki w Zagórowie,
156. Niepubliczne Integracyjne Tęczowe Przedszkole Marii Biernat w Chorzowie
157. Przedszkole Publiczne Elfiki we Wrocławiu,
158. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szczytnie,
159. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żywcu,
160. Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Twardowskiego w Lisnowie,
161. Niepubliczne Przedszkole Borówkowa w Łodzi,
162. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Lublinie,
163. Niepubliczne Przedszkole „Bajkowy Świat” w Sromowcach Wyżnych,
164. Miejskie przedszkole nr 67 z oddziałami integracyjnymi w Katowicach,
165. Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzebosi,
166. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka,
167. Szkoła Podstawowa im Tadeusza Kościuszki w Zbrosławicach,
168. Niepubliczna Szkola Podstawowa w Gogolewie,
169. Szkoła Podstawowa w Branicy Radzyńskiej,
170. Przedszkole Niepubliczne Wyspa Skarbów w Łodzi,
171. Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie,
172. Szkoła Podstawowa im. bł.ks. Jerzego Popiełuszki w Cieślach,
173. Bursa Szkolna im. J. Korczaka w Chełmie,
174. Szkoła Podstawowa Nr 7 w Chełmie,
175. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. KEN w Pruchniku,
176. Przedszkole Miejskie nr 7 w Stargardzie,
177. Miejsko- Gminne Przedszkole w Drobinie,
178. Zespół Szkół nr 3 im . Marii Skłodowskiej – Curie w Wiskitkach,
179. Szkoła podstawowa „World School” w Piasecznie,
180. Miejskie Przedszkole Nr 21 w Płocku,
181. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu,
182. Szkoła Podstawowa nr 29 w Gdańsku,
183. Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie,
184. Przedszkole Samorządowe nr 39 w Kielcach,
185. Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy,
186. Przedszkole Miejskie nr 7 w Gliwicach,
187. Szkoła Podstawowa nr 1 w Piechowicach,
188. Szkoła Podstawowa w Stawku,
189. Niepubliczne Naukowe Przedszkole Integracyjne Mini College w Piekoszowie,
190. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Świętego Józefa w Kaszowie,
191. Przedszkole nr 59 w Lublinie,
192. Punkt Przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Kramarzówce,
193. Przedszkole Niepubliczne Leśna Kraina w Warszawie,
194. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lipiu